Biz Kimiz?

SEMPERIBA olarak giyim sektöründe 31 yıllık bir geçmişe sahibiz. 1991 yılından bu yana, kadın takım elbise üretiminde hatırı sayılır bir tecrübeye ulaştık.

İş ortaklarımız için, üretimdeki yeni teknolojileri ve moda dünyasındaki trendleri bir araya getirerek; son tüketiciye ulaşmaya hazır koleksiyonlar üretmekteyiz.

Şuan dünyanın 10 farklı ülkesine ihracat yapmaktayız.

Manifestomuz

Temel yaklaşımlarımızdan biri olan insan sermayesine yatırım ile üretim ve moda sektöründeki tecrübemizi geliştiriyor; karşılıklı güvene dayalı iş ilişkileri kurmaya devam ediyoruz.

Tüm üretimimizi Türkiye’de yapıyoruz.

İyi tasarım, insan sağlığına zararsız kumaş ve kaliteli üretimi bir araya getirerek;  koleksiyonlarının geliştirilmesinde  destek arayan uluslararası markalarla ortak çalışmayı hedefliyoruz.

Ekibimiz

Biliyoruz ki, moda endüstrisindeki şeffaf olmayan çalışma koşulları, karmaşık bir tedarik zincirine sebep olabiliyor.

SEMPERIBA olarak, üretimimizdeki her bireyin güvenli yaşam standartlarına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple, ekibimizdeki tüm paydaşların adil çalışma şartlarını sağlamaya önem gösteriyoruz.

Önemsediğimiz bu bakış açısı sayesinde, moda endüstrisindeki günlük zorluklarla başa çıkmak için tamamen motive olmuş, yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan dinamik bir ekibe sahibiz.